VRCHOLÍ PŘÍPRAVA NA SVĚTOVÝ POHÁR

31.05.2022

HOKEJBALOVÝ WORLD CUP

Po zrušeném světovém poháru v ruském Petrohradu se světová hokejbalová špička 3-3 potká v malebném kanadském středisku Mont-Tremblant. V červnu se můžeme těšit na ty nejlepší hráče trojkového hokejbalu a Česko vysílá opravdu silnou sestavu. Do blízkého Montrealu přiletí 2 top týmy mužů a dále výběry žen i našich zlatých Masters. A cíle jsou jako vždy ty nejvyšší. Vytěžit zlato z domácí půdy našeho největšího rivala. To je pořádná výzva a 50-členná česká výprava pro to jistě udělá maximum.

TURNAJ OSTRAVICE

Hokejbalové jaro CBHF však odstartovalo již prvním trojkovým turnajem ve skvělém areálu uprostřed beskydských hor. Ostravice se tímto stává prvním trojkovým centrem CBHF, kde se budeme pravidelně vídat na turnajích a soustředěních tohoto nejzábavnějšího hokejbalového formátu. V premiéře vybojovali první poháry týmy Morava v turnaji mužů a Jelita ze střídačky v klání našich žen. Letní liga CBHF samozřejmě pokračuje dalšími turnaji po příletu reprezentací z Kanady. Stále je ještě možné přihlásit Váš tým.

REPREZENTAČNÍ KEMP

Již tento víkend se výběry reprezentací sešly opět v areálu Ostravice na závěrečném soustředění před světovým pohárem v Tremblantu. Šéftrenér CBHF René Slanina připravil bohatý dvoudenní program včetně video rozboru z podzimního finále MS 3-3 ve Finsku. Zeptali jsme se, co od repre kempu čeká: " Určitě perfektní přípravu před velkou kanadskou výzvou. Všechny kategorie budou mít 3 tréninky a 2 modelové zápasy. Videa z MS ve Finsku nám hodně napověděla a chceme zapracovat hlavně na založení útoku a na hře v prostoru před brankou soupeře. V Ostravici se těšíme na 30 českých reprezentantů.", dodává kouč Slanina.